da ghost biografia

Go down

da ghost biografia

Post  Admin on Mon Dec 07, 2009 6:42 am

DaGhost jeton ne Zvicerr, emri i tij i vertet eshte Faton Zejnullahu dhe ai ka nje music label i quajtur Infinit Records, Ghost filloi te merret me muzike prej vitit 1999-2000 dhe ne vitin 2008 u paraqit ne te gjitha televizionet shqiptare me kengen "Krejt Anash" ne bashkpunim me Bleron, hiti i tij tjetri ishte "Kceni Kr8" dhe me kete kenge fitoi tri cmime ne videofest, videoklipi i tij me i ri eshte "Me Neve" ne bashkpunim me Bizzy, tani veres pritet te dal ne shitje edhe albumi i ri "Ma i Charti".

by FiReWaLl AnD aG bEatSs

Admin
Admin

Posts : 16
Join date : 2009-12-06

View user profile http://albarap.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum